0212 706 76 72     0212 706 76 72
bilgi@servisiara.com     Talep Formu
0212 706 76 72     0212 706 76 72 08:00 - 23:00     bilgi@servisiara.com     Online Servis Kaydı
Profesyonel Beyaz Eşya Servisi!

Hizmetler

04 Haziran 2023     0212 706 76 72

Servisiara.Com ile İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasına profesyonel beyaz eşya teknik servis hizmeti sunan özel beyaz eşya servisiyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre ocak, derin dondurucu ve kurutma makinesi tamirlerini yapmaktayız.

Hepimiz bize yakın ve daha önce çalıştığımız ustalar ile çalışmak isteriz. Yalnız bazen bu pek mümkün olmayabilir. İşte bu nedenle size yakın olan ve bizleri aradığınız da hemen hizmet edebilmek için, İstanbul'da 9 farklı noktada beyaz eşya teknik servis şubelerini açtık. Bu sayede size en yakın beyaz eşya servisi olarak çalışan teknik destek dükkanıyız. Sizler de bizden randevu almak ve beyaz eşya servisi ile iletişime geçmek için 0212 706 76 72 numarasını arayabilirsiniz.

İstanbul Beyaz Eşya Servisin de Verilen Hizmetler

İşte servisiara.com tarafından verilen bazı hizmetler;

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızaları genellikle yaz aylarında meydana gelir. Kışın pek çalışmayan ve sadece dinlenme modunda çalışan bozdolaplarında problemler çok nadir görülür. İşte bu nedenle buzdolabı servisi olarak çalışan beyaz eşya servisleri, yaz aylarında daha fazla buzdolabı tamircisi ile çalışırlar. Bizler ise yaz kış demeden profesyonle beyaz eşya teknik servis çalışanları ile çalışyıor ve buzdolabı servisi olarak devamlı hizmet veriyoruz. İşte sıklıkla görülen bazı buzdolabı arızaları;

  • Buzdolabı motor değişimi
  • Buzdolabı motor arızası
  • Buzdolabı kompresör değişimi
  • Buzdolabı soğutmuyor arızası
  • Buzdolabı çalışmıyor
  • Buzdolabı altı soğutmuyor
  • Buzdolabı alarm veriyor

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisine ihtiyacınız olduğunda bunu hemen yakınızda ki bir işletmeden gidermek istediğinizi biliyoruz. Çünkü çamaşır makinesi tamiri için çok fazla bekleyecek zamanınızın olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden size hızlı hizmet etmek ve çamaşır makinesi tamirini bir an önce bitirebilmemiz için, İstanbul'da açmış olduğumuz beyaz eşya teknik servis şubelerimiz ile hizmet ediyoruz. Sizler de çamaşır makinesi arızası için bize ulaşabilir ve hızlı teknik servis hizmetimizden yararlanmak için hemen servisi ara.

Bulaşık Makinesi Servisi

Servisiara.Com ekibi olarak bulaşık makinesi sorunları içinde size yardımcı olabiliyoruz. Bünyemizde çalışan beyaz eşya teknikerlerimizin her biri bulaşık makinesini tamir etmede usta olan kişilerden oluşmaktadır. Bulaşık makinesi servisi ihtiyaçlarınızın her biri personellerimiz tarafından karşılanırken, size en iyi hizmeti vermek içinde çalışmaktayız. Bize ulaşmak ve teknik servis randevu hattından bizimle iletişime geçmek için hemen arayıp randevu alınız.

Bulaşık makinesi tamircisi ile iletişime geçmek ve hızlı randevu almak için servisi arayın. 0212 706 76 72 Numarasını hemen arayıp teknik servis ustalarımızdan randevu alabilirsiniz.

Derin Dondurucu Servisi

Profesyonel beyaz eşya servis hizmetlerimiz yer alan derin dondurucu tamiri, yüksek kaliteli arıza tespit cihazlarımız ve uzman teknik servis çalışanlarımız ile yapıyoruz. Beyaz eşya tamiri ve özellikle derin dondurucu tamiri özenilmesi gereken işlemlerden biridir. Bu tamir hizmetimiz ile derin dondurucu arızasını hemen bir kaç saat içerisinde tamir ediyoruz. Bize hızlı ulaşmak ve hızlı iletişime geçmek için lütfen beyaz eşya servisi ara ve randevu al.

Fırın Servisi

Fırın arızası da beyaz eşya servisi kategorisinde olmasından dolayı, fırın tamir hizmeti içinde bize ulaşabilirsiniz. Fırın arızasının hemen yapılması ve tamirinin fazla uzamaması için hızlı hareket etmeniz gerekmektedir. Aksiz taktirde fırın tamirini yaptırmak için haftalarca beklemek zorunda kalmanız gerekebilir. Çünkü her beyaz eşya tamircisi fırın tamirini yapmaz. Yani fırın tamiri sadece birçok beyaz eşya ürününü tamir eden kişilerde olur.

Bizler de fırın tamirini yapan, fırın yedek parçaları hemen bulabilen ve fırın bakım ile montajı konusunda büyük hizmetler verir. Sizler de fırın tamircisine ulaşmak için servisiara.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma çamaşır makinesi tamiri ile kurutma makinesi tamirini hızlı bir şkeilde yapabiliriz. Kurutma makinesi tamiri de tıpkı çamaşır makinesi tamiri gibi hızlı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Evlerinde çamaşırları kurutmak için uygun bir ortamı bulunmayan kişiler kurutma makinesi kullanmak zorundadır. İşte bundan dolayı kurutma makinesi arızalandığında en yakın beyaz eşya servisi ve teknik servis hizmetleri veren firmaya ulaşmanız gerekmektedir.

Beyaz Eşya Servisi Ara

Beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamiri, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ankastre fırın, kurutma makinesi ve derin dondurucu tamiri için 0212 706 76 72 numarasını arayabilirsiniz.

 BEYAZ EŞYA SERVİSİ ARA

İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında Bulunan Beyaz Eşya Teknik Servis Dükkanlarımızdan Hızlı Hizmet Alın!

BEYAZ EŞYA SERVİS TELEFONU

0212 706 76 72

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER