0212 706 76 72     0212 706 76 72
bilgi@servisiara.com     Talep Formu
0212 706 76 72     0212 706 76 72 08:00 - 23:00     bilgi@servisiara.com     Online Servis Kaydı
Profesyonel Beyaz Eşya Servisi!

Güngören Beyaz Eşya Servisi

16 Haziran 2023     0212 706 76 72

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için Güngören de beyaz eşya tamircisi mi arıyorsunuz? Güngören beyaz eşya servisi ile bütün beyaz eşya arızalarını tamir ettirebilir ve aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Güngören beyaz eşya tamircisi, size hızlı, güvenilir, profesyonel, uzman ve bir o kadar da uygun fiyata beyaz eşya tamir hizmetini sunar. Siz de bu sayede güvenilir ve birçok kişi tarafından beyaz eşya teknik servis ustasına beyaz eşya tamirini yaptırmış olacaksınız. Güngören beyaz eşya servisi ile görüşme sağlamak için bizi telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Güngören beyaz eşya tamiri için 0212 706 76 72 numarasını arayabilirsiniz.

Güngören Beyaz Eşya Teknik Servisi

Güngören beyaz eşya servisi

Beyaz eşyalarınızı garanti süresi içerisinde tamir ettirmek için mutlaka yetkili beyaz eşya servisleri ile çalışmalısınız. Çünkü garantili ürünler yetkili servisler tarafından ücretsiz tamir edilir. Peki ya garantisi bitince hangi beyaz eşya tamircilerine götüreceğinizi biliyor musunuz? Güngören beyaz eşya servisi de  ve Güngören beyaz eşya teknik servis şubelerimiz de beyaz eşya tamiri için size yardımcı olabiliriz. Ayrıca Esenler, Bağcılar, Gazi Mahallesi, Alibeyköy, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa'da ki şubelerimizden de Güngören beyaz eşya servisine ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızın tamir edilmesi için makinenizin garantisinin olmaması gerekir. Aksi taktirde Bizim gibi Güngören özel beyaz eşya servisi dokunduğunda makineniz garanti dışı kalacaktır. Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi her evde bulunan beyaz eşyaların tamiri içinde bize ulaşıp hızlı bir şekidle işlem yaptırabilirsiniz. Güngören beyaz eşya tamiri için bize hemen ulaşın ve en kısa bir zaman dilimi için randevu alın.

Beyaz Eşya Teknisyenimiz Tarafından Verilen Hizmetler

 • Beyaz eşya tamiri
 • Beyaz eşya arıza
 • Beyaz eşya onarımı
 • Beyaz eşya bakımı
 • Beyaz eşy arıza tespiti
 • Beyaz eşya tamir servisi
 • Beyaz eşya montajı
 • Beyaz eşya tamiri yapan yerler
 • Beyaz eşya servisleri
 • Beyaz eşya servis 
 • Beyaz eşya teknik servis

Güngören Beyaz Eşya Tamiri İçin Nasıl Randevu Alınır?

Çok güzel çalışan beyaz eşyalarınız birden arızalanabilir. Çamaşır makinesi bozulabilir veya diğer beyaz eşyalarınız hiç ummadığınız bir anda elektriği kesebilir. Böyle bir durumda ne yapacağınızı biliyor musunuz? Öncelikle daha önce çalıştığınız bütün beyaz eşya tamircilerini unutun. Şimdi size analatacağım işlemler ile güvenilir bir beyaz eşya tamir randevusunun nasıl alınacağını görmüş olacak olacaksınız. Güngören beyaz eşya servisinden beyaz eşya tamiri için nasıl randevu alınır? Öncelikle;

 • İnternetten "Güngören beyaz eşya servisi" şeklinde arama yapın.
 • Karsınıza Servisiara.com çıkacaktır. Siteye tıklayıp giriş yapın.
 • İnternet sayfasının en üstüne yer alan 0212 706 76 72 Güngören beyaz eşya servis numarasını arayın.

Ayrıca iletişim sayfasından da online randevu formunu doldurup bize iletebilirsiniz. Güngören beyaz eşya tamircisi ve diğer teknik servis çalışanlarımız, sizleri kısa süre de arayacaklardır. BEYAZ EŞYA SERVİSİ ARA

İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında Bulunan Beyaz Eşya Teknik Servis Dükkanlarımızdan Hızlı Hizmet Alın!

BEYAZ EŞYA SERVİS TELEFONU

0212 706 76 72

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER