0212 706 76 72     0212 706 76 72
bilgi@servisiara.com     Talep Formu
0212 706 76 72     0212 706 76 72 08:00 - 23:00     bilgi@servisiara.com     Online Servis Kaydı
Profesyonel Beyaz Eşya Servisi!

Alibeyköy Beyaz Eşya Servisi

24 Mayıs 2023     0212 706 76 72

Alibeyköy beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek aynı günde beyaz eşya tamiri, onarımı, bakımı ve montajını yaptırabileceğinizi biliyor musunuz? Alibeyköy beyaz eşya tamircisini aramak için 0212 706 76 72 numaralı telefonu tuşlamanız yeterli.

Alibeyköy beyaz eşya servisi telefonu 0212 706 76 72'dir. Tıkla ve randevu al.

Alibeyköy civarın da beyaz eşya tamir servisi olarak çalışan birçok kişi olabilir. Peki bu kişilere ne kadar güveniyorsunuz? Ya da gerçekten de Alibeyköy de beyaz eşya teknik servis dükkanı işlettiklerinden emin misiniz? Alibeyköy beyaz eşya servisi size hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için Alibeyköy Mahallesinde tamir dükkanı işletmektedir. Alibeyköy beyaz eşya servisine ulaşmak için  0212 706 76 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Alibeyköy Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz eşya arızalarının hemen yapılabilmesi için öncelikle Alibeyköy beyaz eşya servisi gibi iyi bir teknik servis ile çalışmanız gerekir. Bunun haricinde deneyimi olmayan beyaz eşya servislerine denk gelmeniz halinde beyaz eşyalarınızın arızaları daha da içinden çıkılmaz hale gelebilir. İşte bu nedenle size sizinle aynı mahalle de olan bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.

Size yakın olan beyaz eşya tamircileri arasında yer alan Alibeyköy beyaz eşya teknik servis firması, size yardımcı olmak için kurulmuştur. Alibeyköy beyaz eşya servisine geldiğiniz de beyaz eşya arızasının hemen yapılması için sizden detaylı olarak arıza bilgisi alınır. Ayrıca beyaz eşyalarınız yani, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, elektrik süpürgesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve kurutmalı çamaşır makinesin de belirlenen arızanın dışında farklı arızalarında olup olmadığı bilgisi alınır. Eğer var ise bu arızaların da tamir ücretleri belirlenmiş olan tamir ücretlerine yansıtılır. Daha detaylı bilgi almak ve Alibeyköy beyaz eşya servisini arayıp profesyonel servis hizmeti almak isterseniz lütfen Alibeyköy en yakın beyaz eşya tamircisini arayın.

Alibeyköy Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya tamiri yıllardır beyaz eşya teknisyeni olarak çalışan firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra beyaz eşya tamir dükkanını açmış ve bazı nedenlerden dolayı kapatmak zorunda kalan ustalardan da güvenilir hizmet alınabilir. İşte bizler de bunun farkında olmamızdan dolayı Alibeyköy beyaz eşya servisi olarak Alibeyköy beyaz eşya tamiri, bakımı, montajı, kurulumu ve diğer işlemler için size yardımcı oluyoruz.

Alibeyköy beyaz eşya servisinde beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, derin dondurucu tamiri, elektrik süpürgesi tamiri ve derin dondurucu tamiri yapılmaktadır. Sizler de Alibeyköy beyaz eşya tamircisine ulaşmak, randevu ve detaylı bilgi almak için lütfen 0212 706 76 72 numaralı telefonu arayınız.

Verilen Hizmetler

Tamiri Yapılan Beyaz Eşya Markaları

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Profilo, Regal, Samsung, Hotpoint-Ariston, LG, Altus, Electrolux, Finlux, Grundig, Hoover, Miele,  Seg

Alibeyköy Beyaz Eşya Servisi Telefonu Ve Adresi

Beyaz eşya servisne ualıp beyaz eşya tamirini yaptırmak isterseniz, Alibeyköyde ki dükkanımıza gelebilir ya da telefon numaramızı arayıp randevu alabilirsiniz. Alibeyköy beyaz eşya servisi telefonu 0212 706 76 72'dir. Adresimiz ise; Alibeyköy Mahallesi 19. Mayıs Sokak, No:78C Eyüpsultan / İstanbul. Bize bu adresten ulaşabilir veya dilerseniz iletişim sayfasından online formu da doldurarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 BEYAZ EŞYA SERVİSİ ARA

İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında Bulunan Beyaz Eşya Teknik Servis Dükkanlarımızdan Hızlı Hizmet Alın!

BEYAZ EŞYA SERVİS TELEFONU

0212 706 76 72

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER